SEDİR VE ŞARK KÖŞESİ SATIŞI YAPAN FİRMALAR

0
57

Kişilerin kişisel zevk ve tarzları birbirinden farklı olabilmektedir. Özellikle güneydoğu Anadolu ve doğu Anadolu bölgelerin de genellikle eski yöresel tarzların kullanımına oldukça sık rastlanabilmektedir. Kol koyacak yeri olmayan, arkalıksız, üstü minderli ve yastıklı olabilen kerevet ve divana verilen ada sedir denmektedir. Özellikle eski zamanlar da fazlaca kullanım alanına sahip olmaktadır. Sedirlerin bulunduğu firmalar arasında şık ve özel tasarımların seçebilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle eski zamanlar da oldukça fazlaca kullanılan sedirlerin günümüzde de örneklerine rastlamak mümkündür. Firmalar kişilere eskiyi yaşatmanın mutluluğu içinde olmaktadır. Kültürün unutulmamasını sağlamaktadır.

Şark köşesi ve sedir konusunda size tavsiyemiz ŞARK DEKORASYON ile çalışmanızdır. İşinin profesyoneli olan firma İstanbul’da olup Türkiye’nin şark köşesi pazarının neredeyse tamamına hakimdir.

Kişilerin seçmiş oldukları mobilyalarla klasikliği ve yöreselliği yaşatmak adına belli döşemeler yapabilmek mümkündür. Yüksekliği yörelere göre değişiklik gösteren, alt kısmında ise minder, şilte ve yastıktan oluştuğu bilinen duvardan duvara ya da u şeklinde döşenebilen oturma grubuna şark kösesi denmektedir. Kişilerin zevklerine göre şark köşelerinin halı ve kilimle katlanabilmeleri de mümkün olmaktadır. Genel de yöresel bölgeler de fazlasıyla kullanılması, Anadolu insanlarının evlerinde bulunan, toplantı odalarında, cafe ve restoranlarda, çatı katı ve kişilerin kendilerini huzurlu ve mutlu hissedebilecekleri tüm mekânlarda kullanılmalarına rastlanabilmektedir. Özellikle Osmanlı dönemin de başlayıp günümüze kadar tüm Anadolu da kullanımı sağlanmaktadır. Firmamızdan seçebileceğiniz çok özel tasarımlarla geçmişi ve arzuladığımızı yaşabilmemiz için çok güzel bir fırsatla karşı karşıyasınız.

Ülkemiz de sedir ve şark köşelerinin çok fazla tercih edildiği görülmektedir. Eski yılların yaşanmasına olanak sağlanarak hem günün modası yaşanmakta hem de kişilerin hatıralarının canlanmasını sağlamaktadır. Şark köşesi fiyatlarını firmalar arasında oldukça farklılaştığı görülmektedir. Özel ağaçlardan özenle seçilerek, ahşap kısmı baza, kol, sırt ve ayak olmak üzere 4 parçadan oluştuğu görülmektedir. Döşeme kısmı ise halı, sünger ve kumaş olmak üzere 3 parçadan oluştuğu görülmektedir. Sedir fiyatlarına göz atmak gerekir se firmalar arasında oldukça farklılaşan fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. 200 ile 700 tl arasında farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Kişiler bütçelerine uygun güzel sedir ve şark köşelerine sahip olmaları mümkündür. Kişilerin memnuniyetlerini sağlamak firmaların ilk görevi olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here