Serdar Oral (Özgü Namal’ın Sevgilisi) Kimdir?

0
177
Özgü Namal Resimleri_003
Özgü Namal Resimleri_003

35 yaşındaki başarılı tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Özgü Namal, bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye’de jüri koltuğunda izleyici karşısına çıktı. Özgü Namal‘ın bir kaç haftadır hasta olmasından dolayı jüri üyeliği görevine ara verdiği açıklanmıştı. Ancak ünlü oyuncunun hamile olduğuyla ilgili çeşitli haber sitelerinde yer alınca gözler bir anda bekar olan Namal’a çevrildi. Magazin kulisleri Özgü Namal’ın bir süredir birlikte olduğu işadamı sevgilisi Serdar Oral‘dan hamile olduğu söylentisiyle çalkalanmaya başladı. Bu habere kadar Serdar Oral ismini duymayanlar, şu anda Serdar Oral‘ın kim olduğunu merak etmeye ve internette araştırma yapmaya başladı. Biz de bu durumu düşünerek meraklı internet kullanıcıları için Serdar Oral hakkında bilgiler vermek istedik. Serdar Oral Kimdir? detayla yazımızda.

Serdar Oral Kimdir
Serdar Oral Kimdir

Serdar Oral (Özgü Namal’ın Sevgilisi) Kimdir?

Oyuncu Özgü Namal ile birlikteliği ile ismi duyulan Serdar Oral hakkında internette pek bilgi bulunmuyor. Ancak reklamcılık sektöründe olduğu bilinen işadamı Serdar Oral’ın Ferco Holding’in ortaklarından biri olduğu bilgisine ulaşabildik.

Kaynak:

Ahmet Kocabıyık, Ferruh Tanay, Serdar Oral ve benim sahibi olduğumuz Ferco Holding Park Orman’ı 10 yıllığına yap-işlet-devret modeliyle kiraladı. Burada bir havuz ve gecekondu şeklinde birkaç yapı vardı. Biz mart ayı başında, İstanbul’da doğayla iç içe bir kültür ve eğlence merkezi yapmak üzere harekete geçtik. Eski binaların yerine yeni ve çağdaş üniteler yaptırıldı. Milliyet Pazar-11 Temmuz 2001

Özgü Namal‘ın uzun zamandır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Ahmet Serdar Oral ile birlikteliğinden beklediği bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Erkek bebek bekleyen çiftin oğullarına Nefes ismini vereceği öğrenildi.

Özgü Namal Resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here