Sevgiliyle izlenebilecek filmler!

4
136
Sevgiliyle izlenebilecek filmler 2016
Sevgiliyle izlenebilecek filmler 2016

Sevgiliyle yapılabilecek birçok eğlenceli aktivite vardır ancak film izlemek bunlar arasında belki de en zevkli olanıdır. Sevgiliyle romantik bir akşam geçirmek için film seyretmek kadar güzel bir aktivite yoktur. Sevgilinizle romantik anların tadını çıkarmanız için 2016 yapımı filmler arasından en güzellerini bir araya getirdik. Romantik, romantik-komedi ya da komedi türünde filmler sevgiliyle izlemek için en iyi tercihlerdir. Biz de bu doğrultuda bir sevgiliyle izlenebilecek filmler listesi hazırladık.

Sevgiliyle izlenebilecek filmler 2016
Sevgiliyle izlenebilecek filmler 2016

How To Be Single (Bekar Yaşam Kılavuzu)

Filmin Konusu: New York City’de yaşayan Alice, Robin, Lucy, Tom ve David kendileri için doğru insanı bulmaya çalışan yalnız kalplerdir. Sevginin ne demek olduğunu ve aynı zamanda bekar yaşamayı öğrenmek zorundadırlar.

The Lobster (Istakoz)

Filmin Konusu: The Lobster alışılmışın dışında bir aşk hikayesidir. Hikaye bazı insanlar bir araya gelerek çift olabilirken, diğerlerinin bunu neden yapamadığını ortaya koymaktadır.

Love & Friendship

Filmin Konusu: 18. yüzyıl İngiltere’sinde dul bir kadın, kendisi ve genç kızı için talip bulma konusunda arkadaşından yardım ister. Başrollerde Kate Beckinsale, Morfydd Clark ve Tom Bennett yer alıyor.

The Choice (Aşkın Seçimi)

Filmin Konusu: The Choise, küçük bir sahil kasabasında komşu olarak tanışan Travis Parker (Walker) ve Gabby Holland (Palmer)’in daha sonra aralarında yaşanacak beklenmeyen ilişkilerini konu alıyor.

Knight of Cups

Filmin Konusu: Doğu’nun Kralının oğlu olan genç prens, babası tarafından bir inci bulması için Mısır’a gönderilir. Prens Mısır’a vardığında insanlar ona bir fincan içecek ikram eder. Prens fincandaki ikramı içtikten sonra babasının kral olduğunu ve inciyi unutarak derin bir uykuya dalar. Film gerçek aşkı dramatik bir hikaye ile gözler önüne sermeyi amaçlamaktadır.

4 YORUMLAR

  1. How To Be Single filmini izledim gerçekten izlemeye değer ve sevgiliyle izlenilebilecek bir film. Özellikler biraz gülmek isteyen çiftler kesinlikle izlemeli.

  2. Kız arkadaşımla birkez kötü film seçiminden dolayı berbat bi tecrübem oldu. Allah kimseye yaşatmasın 🙂 Bu haftasonu How To Be Single filmini izlemeyi düşünüyoruz, traileri gayet güzel geldi. Bu paylaşımın bir benzerini aile ile izlenebilecek filmler olarak yaparsanız çok sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here