Şeyma Şener (İlker Aksum’un Sevgilisi) Kimdir?

0
239
Şeyma Şener kimdir
Şeyma Şener kimdir?

Önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında başlayacak olan Ne Diyosuun dizisinin başrol oyuncusu İlker Aksum, geçtiğimiz akşam manken sevgilisi Şeyma Şener ile gece gezmesinde objektiflere takıldı. Magazin muhabirlerine “çekmeyin makyajımız iyi değil” diyen İlker Aksum, sevgilisi Şeyma Şener ile birlikte görüntülenmekten kurtulamadı. İlker Aksum’a göre oldukça genç görünen Şeyma Şener‘i sizlere tanıtmak istiyoruz. Şeyma Şener kimdir, kaç yaşında, boyu gibi bilgiler haberin devamında bulabilirsiniz.

Şeyma Şener kimdir
Şeyma Şener kimdir?

Geçtiğimiz gece Ortaköy’deki Anjelique’te eğlendikten sonra mekandan birlikte çıkan İlker Aksum ve Şeyma Şener, içeride öpüşmüş olacaklar ki, Şeyma Şener‘in kırmızı ruju olduğu gibi İlker Aksum’un dudaklarına hatta ağzına bulaşmış. Daha doğrusu Şeyma Şener‘in ruju ikisinin de ağzına ve çenesine yayılmış.

Şeyma Şener Kimdir?

Manken Şeyma Şener adını 2012 Miss Model of Turkey güzellik yarışmasında “2.Miss Model nedime” seçilerek duyurdu. Şeyma Şener yarışmaya İzmir’den katılmıştı.

Bir çok tescilli manken gibi İzmirli olan ve geçtiğimiz sene İstanbul’a taşınan Şener, mankenliğin yanı sıra oyunculuk eğitimi alarak bu alana da yönelmek istiyor. Şu anda özel çekim, defile ve tanıtımlara katılan Şener, oyuncu sevgilisi İlker Aksum vesilesiyle bu isteğine kavuşabilir gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here