Sezonun Trendi Etek Modelleri

0
69

Kadın modasının vazgeçilmezi olarak dönem dönem dönem uzayan, kısalan boyları, farklılaşan kesimleri ve kumaş dokuları ile birlikte etek modelleri her daim kadın zarafetini ortaya çıkaran ve biraz daha vurgulayan giysi çeşitlerinden olmuştur.

Beymen Etek Modelleri
Beymen Etek Modelleri

Bu yıl bir iki sezondur bir adım daha öne çıkan etek modellerinde hemen her boyu ve kesim şeklini görmek mümkün. Özellikle 60’lı yılların kol gezdiği kadın modasında mini dar kesim, kruvaze ya da çan kesim etekleri bolca göreceğiz. Siyahın vazgeçilmez asaleti ile birlikte haki yeşillerin hakim olduğu etek modellerinde mini boylarla birlikte ara boylarda oldukça revaçta.

Dünya Markaları Şıklığında Etek

Dünyaca ünlü moda markaları ve başarılı tasarımcıların koleksiyonlarına ait şık, sofistike ve seçkin etek modelleri, yine ülkemizin köklü bir moda geçmişine sahip Beymen firması bünyesinde yer almakta. Parlak deri ve metalik renklerin baskın kullanımı ile pırıl pırıl bir moda sezonu daha kapımızı çalmakta. Bu özel ürünlerden biri olarak Beymen Collection içinde yer alan kroko baskılı siyah doğal deri etek, çan kesimi ve ara boyu ile bel bölgesini çok daha ince göstermekle birlikte gece ve gündüz hemen her mekanda giyilebilir şıklıkta.

Özellikle yoğun iş yaşamı içinde olan hanımlar ve her ortamda zarif görünmek isteyen hanımlar için birbirinden şık ve özel etek modellerinin yer aldığı güvenli ve kaliteli https://www.beymen.com/c_kategori-etek_25 adresinden seçim yapmak ve tarzınıza en uygun eteğe sahip olmak oldukça kolay.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here