Sharp Tv ve Beyaz Eşya Servis

0
59
Sharp Servis

Tüm dünyada benzersiz olan ve türünün yegane örneklerini üretmeyi hedef edinmiş Sharp elektronik, insanların hayatlarına faydalı olacak ürünleri geliştirerek iş yeri ve ev arasında denge oluşturma hedefiyle hareket etmektedir. Gelişmiş teknolojiyi kullanan Sharp, değer, yenilik ve tasarım noktalarında en üstün ürünlere imza atmaktadır. Elektronik ürün grupları bulunan marka ürünlerini; belge çözümleri, enerji çözümleri ve görsel çözümler başlıkları altında sunmaktadır. Sharp servis işlerimizin tamamında markanın tüm ürünlerine kaliteli ve hızlı servis imkanı sunuyoruz.

Sharp Servis

Firmamız tarafından gerçekleştirilen Sharp Servis hizmetinde; markanın kurumsal kimliğine yakışacak biçimde yenilenmeyi hedef edinmiş, üretken, teknik konularda bilgili, son teknolojiyi takip eden, Sharp modellerinin tümüne hakim ve uzun saatler servis deneyimi olan personellerle çalışıyoruz. Her türlü teknik soruna cevap verebilmek için geniş bir kadroyla sunduğumuz hizmetimizde aynı zamanda Sharp ürünlerinin orijinal parçalarından oluşan zengin bir malzeme stokuna sahibiz.

Tamir işlemlerimizin yanında Sharp ürünlerinin bakım işlerini de uygun fiyatlı ve detaylı bir çalışma içerisinde yürütüyoruz. Ürün gruplarının tamamında yaptıracağınız bakım sayesinde cihazınızın ömrünü ciddi oranda uzatabilirsiniz.

Sharp servis hizmetimize ulaşmak isterseniz 444 88 48 numaralı telefondan bizi aramanız yeterli olacaktır. Günün istediğiniz saatinde 7/24 müşteri temsilcimize bağlanarak, mobil ekiplerimizin adresinize hızlıca intikal etmesini sağlayabilirsiniz. En acil arızalarda ekiplerimiz kusursuz ve hızlı bir hizmeti sizler için sunmaktadır. Bizden alacağınız servis hizmetinden memnun kalacaksınız.
Detaylı bilgi için; http://www.sharpservis.co

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here