Sigaraya para vermekten bıktıysanız Adıyaman Tütünü’nü deneyin!

1
87

Günümüzde dünya genelinde en çok ölüme neden olan alışkanlıkların başında sigara içmek geliyor. Dünyada ve ülkemizde sigara fiyatlarına çok yüksek oranlarda zam yapılmasına rağmen, tiryakiler sigara içme alışkanlıklarından vazgeçemiyor. Sağlık uzmanları sigaranın zararlarını her fırsatta dile getiriyor ancak içiciler için hem el ve ağız alışkanlığı hem de madde bağımlılığı olan bu alışkanlıktan kurtulmak kolay olmuyor. Sigara üretiminde hammaddenin tütün olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak sigara üretilirken tütün dışında birçok kimyasal madde de kullanılıyor. Son yıllarda sigaraya yüksek ücretler ödemek istemeyen birçok tiryaki tütün satın alarak kendi sigaralarını kendileri yapmaya başladılar.

Adıyaman Tütünü
Adıyaman Tütünü

Birçok şehirde ve ilçede açık tütün satış yapan dükkanlar açıldı. Tütün satın alınarak yapılan sigara ile marketten satın alınan bir paket sigara arasında fiyat olarak neredeyse 3 kat fark var. Hal böyle olunca ülkemizde de üretimi yapılan tütüne ilgi her geçen gün artıyor. Bazı yörelerin tütünleri ise diğerlerine göre daha fazla talep görüyor. Bunlardan birisi olan Adıyaman tütünü, internet üzerinden satın alınabiliyor. Adıyaman tütünü kilo fiyatları ise kalitesine göre 18 TL ile 35 TL arasında değişiyor.

Tütün ve tütün mamullerinin sağlığa olan zararlarının altını tekrar çizmek istiyoruz. Ancak her şeyi denemenize rağmen sigarayı bir türlü bırakamadıysanız, http://www.e-toptancilik.com/ adresini ziyaret ederek Adıyaman tütünü satın alabilir ve bir başka alternatif olarak deneyebilirsiniz. En azından büyük sigara firmalarının yüksek ücretlerle sattığı sigaralara gereksiz para vermemiş olursunuz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here