SMS ve Hareketli Resimli Ramazan Bayramı Mesajları (2014)

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

İslam alemi otuz gün süren mübarek Ramazan Ayı’nın sona ermesiyle Ramazan Bayramı‘na erişmenin sevincini yaşıyor. 28 Temmuz 2014 pazartesi günü Ramazan Bayramı‘nın birinci günü kutlanacak. Her bayram olduğu gibi bu bayram da imkanı olanlar memleketlerine, anne-babalarını ziyaret edip ellerini öpmek için yola çıktı. İstanbul ve Ankara tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da alıştığımız kalabalıklığından uzak olacak. Ramazan Bayramı üç gün sürecek ve 29 Temmuz 2014 çarşamba günü sona erecek. 30 Temmuz 2014 perşembe gününden itibaren çalışanlar işlerine geri dönecek, kamu daireleri yeniden hizmet vermeye başlayacak. Sözü fazla uzatmayalım ve asıl konumuz olan Ramazan Bayramı Mesajları‘na geçelim. Bu yazımızda sevdiklerine Ramazan Bayramı Mesajı göndermek isteyenler için birbirinden güzel SMS ve Resimli Ramazan Bayramı Mesajları‘nı paylaşmak istedik. Şimdiye kadar internete yazılan tüm Ramazan Bayramı Mesajları arasından özenle seçtiğimiz mesajları aşağıda bulabilirsiniz.

Resimli Bayram Mesajı
Resimli Bayram Mesajı

SMS Ramazan Bayramı Mesajları

  • Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Bayramınız bereketli olsun!
  • Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Ramazan bayramınız kutlu olsun.
  • Tonton bir nine olduğunda, bahçendeki sallanan koltuğuna oturduğunda, eski günlerine daldığında, hatırlayacağın kadar güzel bir bayram dilerim sana.
  • Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!
  • Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara…
  • Bir damla ümit serpilsin yüreğine, mutluluk dolsun günlerine. Hayallerin gerçek, ramazan bayramın kutlu olsun.
  • Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı özel günler ise hatırlanmayı bilenler için vardır. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

1 Yorum

  1. Ramazan bayramı tüm islam aleminin en önemli günlerinden bir tanesidir. Ramazan bayramı herkese hayırlara vesile olmasını dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here