Sultan Ulutaş kimdir?

0
323 okunma
Son Çıkış Zeynep (Sultan Ulutaş)
Son Çıkış Zeynep (Sultan Ulutaş)

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan dizilere bir yenisi daha ekleniyor; Son Çıkış! 8 Ağustos 2015 cumartesi akşamından itibaren TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Son Çıkış dizisinin başarollerinde genç ve dikkat çekici oyuncular yer alıyor. Bu isimlerde bir tanesi de Zeynep karakterini canlandıran ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu Sultan Ulutaş. Son Çıkış dizisi Zeynep kimdir? Sultan Ulutaş kimdir? Güzel oyuncuyla ilgili tüm detaylar yazının devamında yer almaktadır.

Son Çıkış dizisi Zeynep kimdir?

Cumartesi akşamlarının alternatif dizilerinden biri olmaya aday Son Çıkış dizisinde Zeynep karakteri, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşayan güzel ve alımlı genç bir kızdır. Zeynep, aynı mahalleden iki erkekle yakınlaşır ancak bu durum çok büyük problemlere yol açacaktır.

Sultan Ulutaş kimdir?

Son Çıkış dizisinin Zeynep’i Sultan Ulutaş, 1988 doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sultan Ulutaş, oyunculuk eğitimini M.S.M. Actors Studio’da almıştır. Genç oyuncu daha önce Çocuklar Duymasın, Babam İçin ve Emanet gibi dizilerde ve bazı televizyon reklamlarında oynamıştır.

Son Çıkış Zeynep (Sultan Ulutaş)
Son Çıkış Zeynep (Sultan Ulutaş)

Sultan Ulutaş, 8 Ağustos 2015 cumartesi akşamından itibaren Son Çıkış dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile karşımıza çıkmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here