SubwaySurf Oyna

0
161 okunma
ss3

2013 yılında ilk defa Google Play ve IOS marketlerde yer alan ve Google Play’e giriş yaptığı ilk haftalarda başarılı bir yükseliş sağlayarak zirveye oturan Subway Surf, günümüzde de en çok oynanan oyunlar listesinin ilk 3 sırasında yerini sağlama almış durumdadır. Kolay bir oyun düzeni ve heyecanı, birçok oyuncuyu bu oyuna sürüklenmektedir.

Oyunda kendinize ait bir karaktere sahipsinizdir. Bu karakter oyun boyunca sizinle olacaktır. Oyunda amaç altın toplamaktır. Daha fazla Subway surf oyna seçeneğini deneyerek altın sayınızı arttırabilir, arttırdığınız altınlarınız ile de karakterinize kostüm ve ekstra özellik gibi nesneler satın alabilirsiniz. Kısacası karakterinizi geliştirmeniz için önünüzde oldukça bol seçenekler var.

ss4

Subway Surf Nasıl Oynanır?

Subway surf android, IOS ve Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Bu işletim sistemlerine sahip cihazlarla Subway surf oyunu oynamanız mümkündür. Oyunun asıl amacı, mevcut haritada trenlere veya engellere çarpmayarak daha ileri bir noktaya giderek daha fazla altın kazanmak, ayrıca puanlar toplayarak da arkadaşlarınızı geçmektir. Telefon ekranında parmağınızı sağa-sola çekerek karakterinize yön verebilir, aynı şekilde parmağınızı yukarıya ve aşağıya götürerek de karakterinizi zıplatıp eğriltebilirsiniz. Bu özellikler oyunda karakterinizi hareket ettirmenizi sağlayacak temel özelliklerdir.

ss3

SubwaySurf’u Arkadaşlarımla Oynayabilir miyim?

Subway surf’u arkadaşlarınızla fiili olarak oynayamasanız da oyundaki puanlama türü standart olduğu için aldığınız puanlar toplist başlığı altında yani Türkçe anlamı toplam liste de tutulmaktadır. Her kullanıcının toplisti yanı toplu listesi kendisine özeldir. Oyununbu bölümünde sadece arkadaşlarının skorlarını görür. Dolayısıyla arkadaşlarınızın puanlarını ve sıralarını görerek onlarla yarışabilir, onları geçmenin heyecanını tadabilirsiniz.Yani oyunda arkadaşlar ile Subway surf oyunu oyna seçeneği bulunmamaktadır.

Subway Surf Ekstra Güçler

Oyun içerisinde daha iyi bir sıralama yakalamanız ve daha iyi puanlar elde edebilmeniz için zaman zaman karşınıza ekstra güçlendiriciler çıkacaktır. Bu güçlendiricileri alarak daha hızlı bir şekilde parkurda yol katedebilirsiniz. Ekstra özellikler birbirlerinden farklıdır ve her bir ekstra özellik, karakterinize bambaşka ayrıcalıklar tanır. Örneğin “Mıknatıs” güçlendiricisini alırsanız yolun sağından gitseniz dahi diğer yollarda bulunan altınlar da otomatik olarak size aktarılır. “Füze” alırsanız oyuna kısa bir süreliğine havada devam edersiniz. Havada daha kısa süre içerisinde daha iyi altınlar toplayabileceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca havadan ayrılırken de 1 adet ekstra güç alma şansına sahip oluyorsunuz.

Bunun yanı sıra oyun içerisinde alacağınız kutularla çeşitli karakterlerin koleksiyonlarını veya çeşitli ödülleri kazanacaksınız. Topladığınız karakter koleksiyonları gereken sayıya eriştiği zaman biriktirdiğiniz karakteri ücretsiz bir şekilde satın alabileceksiniz. Subway surf’ü Google Play, IOS ve Windows Phone üzerinden cihazlarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun sahipleri ara ara güncelleme yaptığı için bu güncellemeleri takip edip yeniliklerden ilk siz faydalanabilirsiniz. Oyun yapımcıları her bölümde farklı farklı yerler sunarak oyunu indirenleri eğlendirmeyi başarmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here