Sürgün Filmi Eleni (Saadet Işıl Aksoy) Kimdir?

0
75

Sürgün Filmi oyuncuları, Sürgün Filmi müziği, Sürgün Filminde çalan şarkı, Sürgün Filmi IMDB puanı, Sürgün Filmi Sinemalar, Sürgün Filmi Ekşi

Geçtiğimiz dört sezon boyunca FOX TV’de kesintisiz yayınlanan Lale Devri dizisinde Çınar Ilgaz karakterini canlandıran Tolgahan Sayışman’ın son filmi Sürgün, 4 Eylül 2014 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Sürgün filminde Tolgahan Sayışman’a eşlik eden ve Eleni karakterini canlandıran oyuncuyla ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Sürgün filminde Eleni karakterini Saadet Işıl Aksoy canlandırıyor. Çoğunuz güzel oyuncuyu tanıyorsunuzdur. Ancak tanımayanların merak edip Eleni karakterinin kim olduğunu internetten araştıracağını düşünüyoruz. Sürgün filmi Eleni kimdir? haberin devamında bulabilirsiniz.

Sürgün Filmi Eleni Kimdir (Saadet Işıl Aksoy)
Sürgün Filmi Eleni Kimdir (Saadet Işıl Aksoy)

Sürgün Filmi Eleni Kimdir?

4 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sürgün filminin başrol oyuncularından Saadet Işıl Aksoy, filmde Tolgahan Sayışman’ın canlandırdığı Sedat karakteriyle aşk yaşayan Yunanistan kökenli genç ve güzel bir kız olan Eleni‘yi canlandırıyor.

Saadet Işıl Aksoy Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Saadet Işıl Aksoy‘un oyunculuk kariyerinin başlangıcı, 2007 yapımı Yumurta filmidir. Yumurta filminde Nejat İşler ile birlikte kamera karşısına geçen Saadet Işıl Aksoy bu filmle, birçok film festivalinde aralarında En İyi Kadın Oyuncu da dahil olmak üzere birçok ödül kazanmıştır. Daha sonra 3 yabancı filmde rol alan Saadet Işıl Aksoy, Başka Dilde Aşk filmindeki performansıyla da alkış almıştır. Son olarak Sen Dünyaya Gelmeden isimli yabancı filmde, Penelope Cruz ile birlikte rol almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here