Sürgün İnek Filmi Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

0
333 okunma
Sürgün İnek Filmi Konusu ve Oyuncuları
Sürgün İnek Filmi Konusu ve Oyuncuları

Başrollerinde çoğumuzun Ekmek Teknesi dizisinin Heredot Cevdet’i olarak tanıdığı, şu sıralarda ise TRT 1’de yayınlanan Gönül Hırsızı dizisinde başrol oynayan Hasan Kaçan yeni sinema filmi Sürgün İnek‘le sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sürgün İnek filminin senaryosu gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılmış. Sürgün İnek filminin konusu, oyuncuları, fragmanı ve vizyon tarihi gibi bilgiler haberin devamında.

Sürgün İnek Filmi Konusu ve Oyuncuları
Sürgün İnek Filmi Konusu ve Oyuncuları

Sürgün İnek Filmi Konusu

28 Şubat 1997’de başlayan ve kısaca 28 Şubat süreci olarak adlandırılan dönemde, bir köyde yaşayan vatandaşlar ülkede olan biteni televizyonlardan takip etmektedir. Bu sıralarda bir köylünün ineği, köy okulundaki Atatürk büstünü kırar ve köyde “başımıza bir şey gelir mi?” korkusu baş gösterir. Filmin senaryosu hakkında net bilgiler böyle. Tahmin olarak da filmin adından yola çıkarsak, Atatürk büstünü kıran ineğin köyden sürüleceğini söyleyebiliriz.

Sürgün İnek Filmi Oyuncu Kadrosu

Sürgün İnek filminin başrollerinde Hasan Kaçan’a Şebnem Sönmez ve Vildan Atasever gibi isimler eşlik edecek. Filmin oyuncu kadrosunun tamamı ise şöyle;

  • Hasan Kaçan (TRT 1’de yayınlanan Gönül Hırsızı dizisinde başrol oynuyor.)
  • Şebnem Sönmez (Vizontele, Aşk Tesadüfleri Sever filmlerinde rol almıştır.)
  • Vildan Atasever (TRT 1’de yayınlanan Osmanlı Tokadı dizisinde oynuyor.)
  • Fırat Tanış (Geniş Aile dizisinde Bilal karakterini canlandırmıştır.)
  • Cezmi Baskın (Akasya Durağı dizisinin Osman Aga’sı.)

Sürgün İnek Filmi Vizyon Tarihi ve Fragmanı

Sürgün İnek, filme konu olan 28 Şubat’la aynı tarihte 28 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek. Sürgün İnek Filmin fragmanı henüz yayınlanmadı, önümüzdeki günlerde yayınlanmasını beklediğimiz fragmanı haberimize ekleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here