Survivor İsmail Baki Tuncer Kimdir?

2
167
İsmail Baki Kimdir
İsmail Baki Kimdir

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor yeni sezona bomba gibi yarışmacılarla merhaba demeye hazırlanıyor. 2014 Survivor mart ayında başlayacak. Survivor‘ın bu yıl sporcu ağırlıklı bir yarışmacı kadrosuna sahip olması , yapılacak yarışmaların çok çekişmeli geçeceğinin bir işareti. Sporcu yarışmacıların yanında Sabit Kanca tiplemesiyle tanınan İsmail Baki Tuncer de Survivor’ın bu sezonki yarışmacılarından birisi oldu. Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Survivor yarışmacısı İsmail Baki kimdir? haberin devamında…

İsmail Baki Kimdir
İsmail Baki Kimdir

 

Hızlı Erişim Menüsü

İsmail Baki Kimdir?

İsmail Baki, adını 2013 yılı yapımı komedi filmi Sabit Kanca ile duyurdu. 1977 yılında İstanbul Şişli’de dünyaya gelen İsmail Baki, aslen Ordu Mesudiye’lidir. İlkokula Şişli Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Hürriyet İlkokulu’nda başlayan oyuncu, daha o yıllarda arkadaşlarını güldürmekle komedi hayatına başladı. Ortaokul ve liseyi Ümraniye’deki Nevzat Ayaz Lisesi’nde okudu.

İsmail Baki profesyonel oyunculuk kariyerine 2001 yılnda TRT 1’de yayınlanan Tele Pazar programında sahnelediği komedi skeçleriyle başladı. Daha sonra 2003 yılında Radyo Klas’ta program sunmaya başlayan İsmail Baki, programı kısa sürede büyük kitlelere sevdirdi. Sonraki yıllarda ünü gittikçe artan İsmail Baki Tuncer, “Kısmet Değilmiş” ve “Erkek Tarafı” adlı dizilerde oynadı.

Kariyeri boyunca birçok radyo ve televizyon kanalında çalışan İsmail Baki Tuncer, son olarak Fox TV’de yayınlanan İsmail Baki TV adlı komedi programıyla hayranlarının karşısına çıktı.

İsmail Baki‘nin adını daha çok kişiye duyurduğu yapım olan Sabit Kanca filmi 2013 yılında gösterime girdi.

İsmail Baki’yi bundan sonra 2014 mart ayında başlayacak olan Survivor’da izleyeceğiz.

İsmail Baki’nin Başrol Oynadığı Sabit Kanca Filmi Fragmanı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here