Takdir Teşekkür Hesaplama 2018

0
121
Takdir Teşekkür Hesaplama 2014
Takdir Teşekkür Hesaplama 2014

Bu yazımızı hazırlarken 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem’in kapanmasına tam 10 gün vardı. Okulların sömestr tatiline girmesine bu kadar az bir zaman kaldığına göre, ilk dönemin sınavları bitmiş ve artık karne alınacak gün beklenmeye başlamış demektir. Tabi öğrenciler yalnızca karnelerini merak etmiyor, karnelerinin yanında Takdir Belgesi ya da Teşekkür Belgesi alıp alamayacaklarını da merak ediyorlar. Tüm derslerden notlarını bilenler, Takdir ya da Teşekkür alıp alamayacağını hesaplamak istiyor. Karne gününü bekleyemeyen ve takdir ya da teşekkür alıp alamayacağını hesaplamak isteyen öğrenciler için bir kolaylık yapmak istedik ve 2018 yılı için Takdir Teşekkür Hesaplama robotonu yayınlamak istedik. Takdir Teşekkür Hesaplama robotunu haberin devamında bulabilirsiniz.

Takdir Teşekkür Hesaplama 2014
Takdir Teşekkür Hesaplama 2014

Öğrencilerin Takdir ya da Teşekkür alabilmeleri için ders ortalamalarının uygun olması tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda Türkçe derslerinin en az 55, diğer derslerinin her birisi de en az 45 olmalıdır.

Aşağıdaki forma ders notlarınızı girerek takdir ya da teşekkür alıp almayacağınızı hesaplayabilirsiniz. İlgili dersin karşısındaki boşluğa ders notunuzu (Örnek: 85,50) giriniz. Girişiniz bittiğinde “Sonuç” kısmında ders ortalamanıza göre Takdir ya da Teşekkür kelimelerinden birini göreceksiniz. Not girişini tamamladıktan sonra “Sonuç” kısmı boş kalırsa Takdir ya da Teşekkür alamayacağınız anlamına gelir. Hepinize başarılar.

Takdir Teşekkür Hesaplama 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here