Tanıtım: MediaDrug

0
65

MediaDrug, basitçe anlatmak gerekirse, internet üzerinden müzik dosyalarını arayıp indiren bir ücretsiz müzik indirme programı. Bu bedava mp3 indirme programı, sizlere basit bir çalma listesi oluşturma olanağı ve işe yarar bir ses oynatıcı sunarken, aynı zamanda müzik indirmeden sizlere şarkıyı dinleyebilme kolaylığı sağlıyor. Bunun yanında birçok şarkıyı aynı anda indirebilme özelliği de mevcut.

müzik indirme programı mediadrug.com
müzik indirme programı mediadrug.com

Uygulamayı açtığınızda size bazı popüler şarkılarla ilgili sorunlar çıkarabileceğini bildirse de, bu sorunlarla karşılaşmanız pek de olası değil. Modern ve tatmin edici bir kullanma sistemi sunan bu bedava müzik indirme programı, MediaDrug genel anlamda üç bölüme ayrılıyor: arama kısmı, çalma listesi kısmı ve ses oynatıcı kısmı. Arama yaptığınızda sonuçlar uygunluğuna göre sıralanıyor. Bu bir mp3 indirme programı için kullanışlı bir durum, zira uygulama sadece tek bir şarkıyı değil tüm bir albümü de sonuçlarda gösterebiliyor.

Daha önce de söylendiği gibi, bu müzik indirme programı sizlere şarkıyı indirmeden önce dinleme fırsatı veriyor. Böylece bir şarkıyı indirmeden önce bir şarkıyı sevip sevmediğinize karar verebilir, sonra indirebilirsiniz. Aradığınız şarkıyı bulduğunuz anda, şarkıyı çalma listesi kısmına sürükleyebilirsiniz. Bu program ile sürekli aradığınız şarkı için mp3 indir, müzik indir gibi sözcükler yazıp zaman kaybetmenize gerek kalmayacak, çünkü aradığınız şarkı elinizin altında olacak.

İsterseniz seçtiğiniz şarkıyı arama panelinden de dinlemeye olanak sunan uygulama, şarkıyı indirmeye karar verdiğinizde, şarkıyı otomatik olarak ayrı bir sekmede indirenler kısmına eklemekte. Son olarak, uygulama içindeki ses oynatıcısı birçok ilginç özellik barındırmakta. Örneğin, sizlere tüm çalma listenizi tekrarlama ya da şarkıları rastgele bir sıra ile çalma olanağı sağlıyor. Daha da önemlisi, oynatıcı size oldukça yardımcı olacak birden fazla ses stili barındıran bir ses seviyesini barındıran bir özellik de sunuyor.

Detaylı bilgi için bakınız: http://mediadrug.com/tr/functions.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here