Tiesto İstanbul Konseri Bilet Fiyatları (2013)

0
197 okunma
Tiesto İstanbul Konser Bilet Fiyatları
Tiesto İstanbul Konser Bilet Fiyatları

Elektronik dans müziği önderlerinden dünyanın en iyi DJ’lerinden Tiesto İstanbul‘a müzikseverlerle buluşmaya geliyor. Tiesto’nun İstanbul konseri 7 Haziran 2013 tarihinde Beşiktaş İnönü Stadyumunda gerçekleştirilecek. Hollandalı sanatçı Tiesto İstanbul Konser bilet fiyatlarını ve konser detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tiesto İstanbul Konser Bilet Fiyatları
Tiesto İstanbul Konser Bilet Fiyatları

Vodafone Istanbul Calling, Vodafone’nun ana sponsorluk ve Garanti Bankası’nın resmi sponsorluk desteğiyle üç aya yayılan, İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor. Farklı müzik türlerindeki birçok dünya starının şehrin farklı bölgelerindeki mekanlarda sahne alacakları konserler, festivaller ve partilerle bu sene İstanbul’un ve Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturacak; Vodafone İstanbul Calling’in görkemli programını takip etmek için www.istanbulcalling.com‘u takipte kalın!

TIESTO – 07 Haziran, Cuma 2013

Hollandalı DJ, prodüktör, gelmiş geçmiş en önemli elektronik dans müziği temsilcilerinden Tiesto, 07 Haziran Cuma akşamı müzikseverleri house ve elektro dans dünyasında unutulmaz bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Konserin biletleri 25 Mart Perşembe Günü saat 11:00’da satışa sunulacak.

Tiesto, bugüne kadar toplamda 5 stüdyo ve 2 derleme albüm olmak üzere 7 albüm yayınladı. House, progressive house ve elektro dans müziklerinde kendini kanıtlayan Tiesto ayrıca kendi tarzında yarattığı müziği ile uluslararası müzik arenasında bir marka haline gelmeyi başaran ender isimler arasında yerini alıyor.

Sayısız başarılara imza atan Tiesto özellikle Grammy adaylığı,  kazandığı onlarca MTV müzik ödülü, 2004 Atina Olimpiyatlarının açılış performansını sergilemesi – ilk defa bir DJ’in olimpiyatlarda performans sergilemesi ile tarihe geçti – ve Madame Tussauds müzesinde yer almaya hak kazanarak akıllarda kalmayı başardı. Mixmag tarafından 2011’de gelmiş geçmiş en iyi DJ seçilen Tiesto, bugüne kadar Kanye West, Coldplay, Katy Perry, Nelly Furtado gibi dünya starlarıyla aynı projelerde yer aldı.

Deluxe Lounge – 2000.00 TL (4 kişilik)
VIP Lounge – 350.00 TL
Girls Lounge – 150.00 TL
Vodafone Saha İçi Ayakta – 130.00 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here