Toshiba Klima ve TV’leriniz Toshiba Servis ile Emin Ellerde!

0
56
toshiba

Genel merkezi Japonya’nın Tokyo kentinde bulunan dünyaca ünlü ve çok uluslu elektronik üretim şirketi Toshiba yıllardan beri pek çok kullanıcı tarafından güvenle tercih edilmektedir. Toshiba ürünlerinin kaliteleri yıllardan beri kendilerini kanıtlamış olup günümüzde insanlar bu markaya ise ürünlerini gözleri kapalı olarak tercih edecek kadar güvenmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Japon firması gerçek anlamda bir elektronik devidir. Klimalardan bilgisayarlara ve bilgisayar parçalarına, katı hal sürücüleri gibi çok sayıda depolama ürünlerine, beyaz eşyalara, televizyonlara, bilgisayar monitörlerine kadar elektronik denildiği zaman akla gelebilecek her ürüne sahip olan bu efsane markanın özel servis şubesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Özel Toshiba Servis olarak Toshiba ürünlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz uzman teknik ekibimiz sizleri beklemektedir.

toshiba

Bilindiği gibi her elektronik ürünün markası ve kalitesi ne olursa olsun arızalanma, bozulma gibi durumları ortaya çıkabilir. Özellikle elektronik cihazlar hassas olup herhangi bir problem yaşandığı zaman hassas ve bilinçli bir müdahalede bulunmak son derece önemlidir. Yıllardan beri bu doğrultuda hizmet veren firmamız donanımlı ve deneyimli teknik servis kadromuz ile birlikte daima hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ve daha birçok avantajlı servis imkanlarımız ile teknik desteğe ihtiyaç duymanız halinde yanınızda oluyoruz.

Özel firmamız tercih ettiğiniz zaman alacağınız servis hizmeti 1 sene garantiyi de içermektedir. Toshiba ürünleriniz için bazı parçaların değiştirilmesi gerektiği durumlarda orijinal parçalar temin edilmekte ve değişim bu parçalar ile yapılmaktadır. Orijinal parçaların öneminin yanı sıra firmamızın sunmakta olduğu hızlı servis ve aynı gün servis gibi müşteri dostu uygulamalarımız ile farkımızı ortaya koymaktayız. Siz de Toshiba ürünlerinizde bizi tercih etmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here