TRANSFORMERS OYUNCAKLARINI ÇOCUKLAR NEDEN ÇOK SEVER?

0
92

Transformers1980’li yıllarda yayınlanmış Amerika ve Japonya ortak yapımı bir çizgi filmdir. Transformersçizgi film serisininayrıca 5 Hollywood yapımıfilmi vardır ve her filminde robotların farklı maceraları ve çatışmaları anlatılır. Transformersçizgi filmin ve Amerikan film serisinin ana karakterleri robotlardır ve robotlar iki gruba ayrılmış bir şekilde birbirleriyle mücadele ederler. İyi robotlar Autobot‘lar, kötü robotlar ise Decepticon‘lardır. İyi olan Autobot’ların liderinin adı OptimusPrime‘dır. Optimus Prime istediği zaman mavi renkli bir tıra dönüşebilir. Kötü olan Decepticon’ların liderinin adı ise Megatron‘dur. Megatron dilediği zaman tank ve uçak gibi birçok savaş aracına dönüşebilir.

image001

Autobot’lar ve Decepticon’larCybertron isimli bir gezegende yaşarlar. Kötü robotlar dünyayı ve dünyanın enerjilerini tüketmek isterken, Autobot’lar dünyayı korumaya çalışırlar ve insanlar ile işbirliği içindedir. Autobot’ların lideri Optimus Prime Decepticon’lar ile anlaşıp barış imzalayarak gezegeni iki takımın ortaklaşa yönetmesini istemektedir. Decepticon’ların lideri Megatron ise tüm gezegeni tek başına yönetip evrene hâkim olmaya çalışmaktadır.Transformers filmindeki bütün robotlar genel olarak 5-6 metre boyundadır ve farklı farklı araçlara, arabalara ve uçaklara dönüşebilir.

image003

Transformers oyuncakları erkek çocukları tarafından severek oynanır. Türkiye’nin en büyük Transformersdükkanı olan www.karakterdukkani.com’da, çocuklar aradıkları tüm Transformers oyuncaklarını bulabilecek.

Çocuklar Transformers kostümü giyip Transformers maskesi takarak kendilerini güçlü kocaman bir robot gibi hissederler. Bunların yanı sıra Optimus Prime, Bumblebee ve Megatron gibi güçlü robotların oyuncak figürleriyle oynayan çocuklar kendi Transformers oyunlarını yaratıp hayal gücünü geliştiren oyun oynamayı severler. Transformers serisinin sayısız çizgi filmleri ve 5 farklı Hollywood yapımı Amerikan filmleri olduğu için çocuklar Autobot’lar ve Decepticon’ların savaşlarını ve mücadelelerini anlatan maceraları üretmek konusunda sıkıntı yaşamayacaklardır.

image005

image007

Erkek çocuklar Transformers oyuncakları ile oynadıklarında Transformers robotları kendi elleriyle araba, tank ya da uçağa dönüştürebilirler. Robotların farklı dönüşüm anlarını kendi elleriyle yapan çocuklar Transformers maceralarını kendi evlerinde yaşadıklarını hissederler. Ayrıca arkadaşlarıyla, kardeşleriyle Transformers robotlarının birçok oyuncağını oynayabilirler. Örneğin, Optimus Prime kılıç kalkan setiyle oynayan çocuklar kendilerini Optimus Prime gibi güçlü bir savaşçı hissederler çünkü OptimusPrime’ın kocaman bir savaş kılıcı vardır ve bu kılıç onun en güçlü silahlarından biridir.

image009

Karakter Dükkanı çeşit çeşit Transformers oyuncakları, Transformers figürleri ve daha nice Transformers ürünlerini bir araya getirdi. Türkiye’nin en büyük Transformers oyuncak mağazası olarak çocukların sağlığını düşünüp yalnızca orijinal, lisanslı ve denetlenmiş firmaların garantili ürünlerini satıyorlar. Lütfen siz de ucuz Çin malı ürünlerine itibar etmeyiniz, unutmayınız ki en ucuz çözüm her zaman en pahalı çözümdür. Artık istediğiniz Transformers ürünü için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok, aradığınız tüm ürünler Karakterdukkani.com adresinde, yalnızca bir tık uzağınızda; üstelik kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve telefonla sipariş imkânı ile. Keyifli alışverişler…

image011

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here