Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

0
246
Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet, Turkcell İnternetX Turkcell internet kampanyaları, Turkcell internet kampanyası, Turkcell ücretsiz internet, Turkcell bedava internet nasıl yapılır

Mobil teknolojilerin hızla geliştiği günümüzde GSM şirketleri potansiyel abone sayıları artırmak için çeşitli bedava internet, mesaj ya da dakika kampanyaları düzenliyor. Hem kullanıcılar hem de GSM şirketleri için avantajlı olan bu kampanyalar arasından en çok rabet görenler ise bedava internet kampanyaları. Her şeyin internetten halledildiği günümüzde bedava internete sahip olmak her kullanıcının arzu ettiği bir şey olduğu için, GSM şirketleri de bedava internet kampanyalarına ağırlık veriyor. Bu yazımızda Turkcell’in 1 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’de en çok aboneye ve en kapsamlı çekim gücüne sahip olan Turkcell, belirli tarifeleri kullanan aboneleri için 1 GB’lık bedava internet kampanyası sunuyor. 21 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olan Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili detayla aşağıda yer alıyor.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanya Detayları

– 25 Temmuz – 21 Eylül tarihleri arasında turkcell.com.tr’den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyenler, 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanıyor. Hediye 1 GB internet kazanmak için tek yapmanız gereken, kampanyaya dahil cepten internet paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr’den yüklemek.

Turkcell’den 1 GB bedava internet kazanmak için aşağıdaki paketlerden herhangi birini yüklemeniz gerekiyor.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası-2
Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası-3

– Kampanyadan sadece www.turkcell.com.tr, m.turkcell.com.tr veya Turkcell Hesabım Android, iOS ve Windows Phone 8 uygulamaları üzerinden, kampanyaya dahil 1 GB ve üzeri cepten internet paketi alan bireysel Turkcell müşterileri faydalanabilir. Kredi kartıyla alınan paketler de kampanyaya dahildir.

– Kampanyaya katılan müşterilerimiz 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanırlar.

– Kampanyaya katılım sonrası gerçekleşen cepten internet kullanımları hediye 1 GB internet paketinden düşer, eğer hediye 1 GB biterse sonrasında gerçekleşecek kullanımlar standart paket veya tarife üzerinden ücretlendirilir.
Kampanyadan 2 ay içinde en fazla 2 kez, 1 hafta içinde ise en fazla 1 kez faydalanılabilir.

– Kampanya dahilindeki 1 GB hediye internet paketi 30.000 kişiyle sınırlıdır.

– 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için “1 GB üzeri ekonomik internet paketleri ve Yeni İnternet Dünyası Paketleri”nden birinin turkcell.com.tr veya Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden alınması yeterlidir.

– Paket içerisinde verilen data, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

– Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Paketlerin üst hız limiti 7.2 mbps’tır. Şebeke önceliği 2. sıradadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here