Ücretsiz Android mobil uygulama yapmak

3
252 okunma
panel-uygulama-yapma

Hayatımızın bir parçası haline gelen teknoloji, masaüstü platformlardan daha çok cebimize girmeye başladı. Mobil platformların ön plana çıkmaya başlaması ile birlikte de mobil alandaki uygulamaların önemi ve avantajları azımsanmayacak derecede ön plana çıktı. Özellikle şirketler için hem birçok avantaj sağlayan hem de prestij için oldukça önemli bir hale gelen mobil uygulamalar, yüksek maliyetler nedeniyle yapılmıyor. Teknik bilgi yetersizliği nedeniyle mobil uygulama yapmak birçok şirket ve şahıs için sorun olurken, MobiRoller bu sorunu çözüyor.

Düşük maliyetlerle ve hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan mobil uygulamanızı yapabilmeniz için profesyonel bir platform oluşturan MobiRoller, pratik bir şekilde uygulama yapabilmenize olanak sağlıyor.

Software as a Service (SaaS) tabanlı uygulama platformu olan MobiRoller, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kolay ve düşük maliyetler ile sadece 3 adımda (oluştur-test et-yayınla) şriketlerin ve şahısların uygulamalarını oluşturarak hedef kitlelerine ulaşmasını mümkün kılıyor.

Sadece 3 Adım: Oluştur – Test Et – Yayınla

MobiRoller App Maker, kısa sürede mobil dünyada yerinizi almanız için oluştur – test et ve yayınla aşamalarıyla uygulamanızı hazır hale getiriyor.

Ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamanızın içeriğini ve tasarımını dilediğiniz gibi özelleştirerek ilk adımı tamamlayabiliyorsunuz.

panel-gorunumu

MobiRoller’ın profesyonel platformu ile oluşturduğunuz mobil uygulamanızın nasıl göründüğüne bakıp, gereken yerlerde düzenlemeler yapabiliyor ve uygulamanızı hazır hale getirebiliyorsunuz.

panel-uygulama-yapma

Üçüncü adım ile hazır hale getirdiğiniz mobil uygulamanızı mağazalara kolay bir şekilde yükleyebiliyor ve hedef kitlenize ulaşabiliyorsunuz.

Neden MobiRoller?

MobiRoller’ın en büyük avantajlarından birisi, hiçbir kod bilgisi olmadan uygulama geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca ücretsiz mobil uygulama yapma imkanı sağlıyor. Sizlere sağladığı profesyonel platformda yer alan panel ile tüm işlemlerinizi sürükle bırak işlemleriyle yapabiliyorsunuz.

Yalnızca 3 kısa adımla uygulamanızı dakikalar içerisinde oluşturabiliyorsunuz.

MobiRoller’ın sizlere sunduğu aylık ve yıllık ödeme yapabileceğiniz paketler ile hiçbir taahhüt yapmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. İsterseniz ücretsiz deneme sürümünü de hiçbir kredi kartı bilgisi paylaşmadan kullanabilirsiniz.

MobiRoller ile hazırladığınız uygulamanızı kimlerin, nerede ve nasıl kullandığı bilgilerini görebiliyorsunuz. Bu da sizlere hedef kitlenize ulaşma konusunda ne kadar başarılı olup olmadığınızı gösteriyor.

İnternete ihtiyaç duyulmadan da çalışma desteğini sunan MobiRoller, uygulamanızın internet bağlantısı olmadığında bile çevrimdışı olarak çalışabilmesine olanak sağlıyor.

Türk yatırımı olarak karşımıza çıkan ve Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren MobiRoller, mobil uygulama yapma konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor.

Üye olmak için : my.mobiroller.com

3 YORUMLAR

  1. Benimde geçen yıl kullandım bir siteydi gelişme aşamadındadır ama güzel bir paketler gelecek diye biliyordum, e-ticaret olsun, oyun olsun hepsini bu site üzerin uygulamsı yapıacak. anlatım güzel olmuş takip deyim.

  2. Gelecek projelerim için ışık kaynağı olan bir websitesi.İlk işim projelerimin uygulamasını yapmak,üstelik kodlama bilgim olmadığı halde. teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here