Ücretsiz Online Rakiplerinle Pişti Oyna

0
244 okunma
pisti

Basit olan, ama o kadar eğlenceli olan bir oyun ki. Pişti Oyununu oynarken, her zaman insanlar büyük bir keyif alır.Küçük, büyük hiç fark etmez. Bu oyunu oynayan herkes her zaman eğlenir. Size de elbette eğlenmek düşer. Pişi oyunu, size verilen 4 kağıt ve karşınızda da olan 4 Kağıtla oynanır. Ama o kadar çok eğlenceli olur ki, oyun sizi adeta sarar. Pişti oyununu oynamak her zaman büyük bir keyif verir. Bu oyun sayesinde her daim keyif alırken, aynı zamanda Pişti oyunu oynayarak, arkadaşlarınızla beraber çok daha keyifli anlar yaşarsınız. Pişti oynamak her daim eğlence verir. İnternet üzerinde de artık bu güzel ve eğlenceli oyunu arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.Pişti oynamak şimdi

Online üzerinden daha keyifli. Çünkü Online olarak oynanan oyunlarda, Pişti kağıtlarını görsellik açısından 3D görmek mümkün. Ayrıca, 3D Görmenin yanında, daha keyifli bir oyun oynamak için arkadaşlarınızla oynayacaksınız. Pişti oyunun da bir amaç varsa, kağıtları iyi ve sıkı bir şekilde takip ederek, atılan kağıtların aynısını atmaktan geçer.

Pişti Oyunu basit kurallarla oynanır. Pişti oyununda amaç, size atılan kağıtların aynısı sizde varsa, sizde o kağıdı atarak kağıtları toplamak olur. Ama yerde eğer hiç kağıt yoksa, karşınızdaki size bir kağıt atıyor ve sizde de o kağıdın aynısı varsa hemen Pişti yapın. Ama yerdeki o tek kağıdı pişti yapmadan geçme.

Pişti oynamak her zaman insana keyif verirken, stresleri de azaltır. Bu oyunu oynayarak, stresten, sinirden uzak kalabilirsiniz. Ayrıca Oyun içinde yer alan görsellik de önemli.  Yani İnternet üzerinden oynandığı zaman, kağıtların şekli daha büyük ve daha belirgin hatlara sahip oluyor. Ayrıca Pişti oyununun bir başka amacı da, zamanla bu oyuna alışmak ve bırakamamak.

Oynamak için: Pişti Oyna

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here