Sevtap Özaltun kimdir?

1
177
Ulan İstanbul Derya Kimdir

Kanal D’nin yeni dizisi Ulan İstanbul 23 Haziran 2014 pazartesi akşamı saalt 20:00’de başlıyor. İlk bölümüyle ekranlara gelecek olan Ulan İstanbul dizisinin başrollerini Uğut Polat, Şebnem Bozoklu, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu paylaşıyor. Ulan İstanbul dizisinin dikkat çekici karakterlerinden Derya‘yı canlandıran Sevtap Özaltun‘u sizlere tanıtmak istiyoruz. Ulan İstanbul Derya Kimdir?

Ulan İstanbul Derya Kimdir?

Ulan İstanbul dizisinde Derya karakterini Sevtap Özaltun canlandırıyor. Sevtap Özaltun’un canlandırdığı Derya karakteri Bodrumlu bir tekneci olan Ali Rıza Kaptan’ın kızı. Bodrum’dan İstanbul’a oyunculuk okumaya gelen Derya’nın işleri, babasının işlemediği bir suç yüzünden cezaevine düşmesiyle istediği gibi gitmez .

Sevtap Özaltun Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu olan Derya Özaltun, Haliç Üniversitesi Tiyatro Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önce sırasıyla Hakkını Helal Et, Canım Ailem, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve AŞK dizilerinde rol almıştır. Ayrıca Devrimden Sonra adlı sinema filminde de oynamıştı.

Sevtap Özaltun Resimleri

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here