Unutursam Fısılda Filmi Fragmanı, Konusu ve Yorumları

0
101

Issız Adam, Babam ve Oğlum ve Dedemin İnsanları gibi izlenme rekorları kıran filmlere imza atan ünlü yönetmen Çağan Irmak, yeni filmi Unutursam Fısılda için yönetmen koltuğundaki yerini aldı. Çekimlerine geçen hafta başlanan Unutursam Fısılda filminin başrollerinde Hümeyra, Mehmet Günsür ve Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimler yer alıyor. Unutursam Fısılda filminin 2015 yılının ilk çeyreğinde gösterime girmesi bekleniyor. Unutursam Fısılda filmi oyuncuları, fragmanı ve konusu gibi detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Unutursam Fısılda Filmi
Unutursam Fısılda Filmi

Unutursam Fısılda Filmi Oyuncuları

  • Hümeyra (Ayperi)
  • Farah Zeynep Abdullah (Ayperi’nin gençliği)
  • Mehmet Günsür (Tarık)
  • Işıl Yücesoy (Hanife)
  • Filmin diğer oyuncuları belli olduğunda eklenecek.

Unutursam Fısılda Filmi Konusu

Filmde hayallerinin peşinden koşmak için kasabasından ayrılarak İstanbul’a gelen Ayperi’nin, şöhret yolculuğu konu ediliyor. İki ses sanatçısı kardeş olan Hanife ve Ayperi’nin hikayesinin anlatıldığı film, gidenlerin ve kalanların öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Abla Ayperi yaşadıkları kasabadan Tarık ile beraber müzik aşkıyla ve de özgürlükleri için uzaklaşırken, yanında kardeşinin sırrını da götürür. Hanife’nin yaşamını şekillendirecek olan bu sır, Ayperi içinse hayati önem taşımaktadır… Yıllar sonra karşı karşıya geldiklerinde iki kız kardeşin yapabildikleri ve yapamadıkları ortaya dökülecektir…

Yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği yapımda Hümeyra ve Işıl Yücesoy iki kız kardeşi canlandırıyor. Filmin yapımcısı yine TAFF Pictures.

Unutursam Fısılda Film Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here