Ütüleme epilasyon farkı

0
164 okunma
Epilasyon Lazer
Epilasyon Lazer

Ütüleme lazer cihazlarını son aylarda sık sık duyuyor olabilir ve normal bildiğimiz lazer cihazlarından ne farkı var diye merak edebilirsiniz. Öncelikle ele alacağımız en önemli konu bu uygulamanın çok daha hızlı yapılıyor olması. Yani sadece tek tek kısımlar ile değil daha geniş kısımlara yapılan uygulama sonrası ortalama yarım saat içinde tüm vücut için sonuç alabilirsiniz. Bir diğer önemli detayı ise tamamen sonuç verme seanslar çok daha kısa sürece. Lazere gidip iki yıldır hala tüylerinden şikâyetçi olan insanlar bile varken sizler hem daha kısa sürede hem de kesin olarak kurtulmuş olacaksınız. Ütüleme lazer cihazlarını sizler isterseniz tüm bölgenizde ya da kısmı olarak deneyebilirsiniz. Ütüleme lazer cihazlarının farkı sizlere asal acı vermemesi ve sanki izler masaj yaptırarak zamanı geçiyormuş hissimi yapmasıdır.

Epilasyon Lazer
Epilasyon Lazer

Ütüleme epilasyon aslında bu en çok korkulan duyguyu ortadan kaldırmış oluyor. Yani artık acıyacak diye ayağınız geri gitmeyecek ya da uygulama sırasında korkmuyor olacaksınız. Gözünüzü kapatın ve keyfinize bakın. Deneyimli personeller sizler için işleme başladın. Ütüleme epilasyon yaptırırken elbette yapan kişide çok önemlidir.* Bu kişiler cihazı çok iyi kullanmasını bilen ve doğru lazer teknikleri ile sonuç veren kişiler olacaktır. Aksi halde sizler çok daha zorda kalabilirsiniz. Ütüleme epilasyon için mutlaka bilgi almalı ve yaptıracağınız klinikte bu uygulamanın olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız.

Sts lazer ile artık gelişmiş teknolojiyi yakalamış olacak ve dolayısı ile de özellikle yaz aylarında en verimli sonucu almış olacaksınız. Sts lazer için önerilen bir ay dilimi yok. İsterseniz yaz ayında başlayabilir isterseniz de kış ayında yapabilirsiniz. Sts lazer için öneli olan seanslarını aksatmamak ve mutlaka sizlere söylenilen zamanlarda gitmek olacak. Aksatma ya da gitmeme gibi durumlar istenilen sonuçların alınmasını engeller ve sizler çok daha uzun bir tedavi olmak zorunda kalırsınız. Oysa sizlere verilen sürelerde gidiniz ve kısa bir süre içinde tüylerinize güle güle diyebilirsiniz. Üstelik en ince tüyler ve hatta sarı tüyler bile bu uygulamada yok olup gidecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here