Veliaht Şarkı Yarışması Başvuru Formu

Veliaht
Veliaht

Atv ekranlarında yepyeni bir şarkı yarışması başlıyor. Yeni sezonda ekranlarda olacak olan şarkı yarışması Veliaht yarışması diğer ses yarışmalarına rakip olarak geliyor. Televizyon ekranlarında O Ses Türkiye ve Popstar yarışmalarından sonra Atv yeni bir projeyle rakip olarak geliyor. Veliaht yarışmasının jüri üyeleri ise oldukça iddialı. Besteleri ve ilginç danslarıyla akıllarda yer eden Yıldız Tilbe, Roman havası ve kederli şarkıların 1 numaralı isimlerinden biri olan Kibariye ve arabesk müziğin ender isimlerinde biri olan Ümit Besen Veliaht yarışmasının jüri üyeleri olarak karşımıza çıkıyor. Veliaht yarışması başvuru formu, Veliaht yarışması şartları, Veliaht yarışması nasıl olacak?, Veliaht yarışması hangi kanalda?, Veliaht yarışması ne zaman başlıyor?, Veliaht yarışması başvuru tarihi, Veliaht yarışması başvuru yerleri, Veliaht yarışması jürileri tüm bu soruların yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Veliaht Yarışması Başvuru Formu

Veliaht
Veliaht

Atv ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Veliaht yarışmasının başvuru formu henüz yayınlanmadı. Veliaht yarışmasının Başvuru Formu ve şartları yayınlandığı günden itibaren sitemizde açıklayacağız.

Veliaht Yarışması Jüri Üyeleri

TÜRKİYE’NİN STARLARI, “VELİAHT”LARINI” SEÇİYOR..
MÜZİK KRALLIĞI “VELİAHT’INI” ARIYOR!

YÜZDE YÜZ “TÜRK FORMATI” OLAN YENİ MÜZİK YARIŞMA PROGRAMI “VELİAHT”, atv EKRANLARINDA SEYİRCİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR.

VELİAHT, DAHA TÜRKİYE’DE YAYINLANMADAN FRANSA, ÇİN, SIRBİSTAN, VİETNAM VE HIRVATİSTAN’IN ÖNDE GELEN TV KANALLARINA İZZET PİNTO’NUN CEO’SU OLDUĞU WORLD WIDE ENTERTAINMENT TARAFINDAN “TALENT HUNTERS” İSMİYLE SATILDI. YAPIMCILIĞINI CANER ERDEM VE HALUK ŞİRİN’İN YAPTIĞI YARIŞMADA; CENGİZ KURTOĞLU, COŞKUN SABAH, ÇELİK, DENİZ SEKİ, EMRE ALTUĞ, HANDE YENER, KUBAT, KUTSİ, MUSA EROĞLU, NİRAN ÜNSAL, NÜKHET DURU, RAFET EL ROMAN, ÜMİT BESEN, YAŞAR GİBİ MÜZİĞİN DUAYEN İSİMLERİ KENDİLERİNİN SEÇTİĞİ “VELİAHT” LARLA EN HİT ŞARKILARINA DÜET YAPACAKLAR. ORKESTRAYI İSE METİN ÖZÜLKÜ YÖNETECEK…

MÜZİĞİN KRALLARI VE KRALİÇELERİ BİR YANDAN “VELİAHT”LARI YARIŞIRKEN ÖTE YANDAN SANATÇI DOSTLARININ VELİAHTLARINA OY VEREREK EKRANLARDA HEYECAN FIRTINASI ESTİRECEKLER.

atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni müzik yarışma programı “Veliaht”, tarihteki “Taht Savaşlarını” aratmayacak gibi görünüyor. Türkiye’nin Starları, bu kez iddialı bir yarışma programında hem kendi “Veliaht”larını seçecek, hem koç’luk yaparak veliahtlarını çalıştıracak hem canlı yayında en hit şarkılarına düet yaparak performans sergileyecek hem de rakiplerinin veliaht adaylarına jüri üyesi olarak oy verecekler.

Her biri müzik dünyasının kendi alanında Kralları ve Kraliçeleri olarak tabir edilen ünlü müzisyenler, bir yandan kendi Veliaht’larının birincilik ipini göğüslemesi için çalışırken diğer yandan sanatçı arkadaşlarının veliahtlarına oy vererek hayatlarının en zor jüri üyeliği görevini yerine getirecekler. atv ekranlarında heyecan fırtınası estirecek olan “Veliaht”, şimdiden magazin dünyasının gündemine oturacak gibi görünüyor. Tam bir görsel şölen ve müzik kalitesi ile seyircileri müziğe doyuracak olan “Veliaht”, her programda hem jüri olan hem de veliahtlarına koç’luk yapacak olan sanatçıların “Taht Savaşlarına” da sahne olacak.

21 YORUMLAR

  1. merhaba ben 20 yılı aşkındır canlı müzkle uğraşıyorum rahmetli babam yılların bas gitarstidir ayrıca vefatından önce bergen hanımın bas gitaristliğini yapmıştır

  2. konservatuardan ayrıldım maddi güçlüklerden dolayı.15 yıldır gazinolarda piyanist şantörlük ve türkü barlarda bağlama çalıp türkü proğramları yapıyorum.birçok ünlü sanatçılarla çalıştım.

    adres bilgilerim.05327443308…05385541337 bu yarışmada çok iddalıyım final benim

  3. merhaba kısaca ben 1961 Balıkesir Doğumluyum 1990 yıllarında Müzikle başlayan Taverna Fantezi Müzik Aşkı 1998 Yıllarında Şuan hala devam etmekte olduğum Balıkesir Musiki Derneği Korosu Şefi Sayın Sıtkı SAHİL Beyefendi Hocamın Öğrencisi olmaktan ve Çorbada bir Tuz tanesi olmaktan çok mutluyum.Böyle bir şansı nacizane olarak tanırsanız Cengiz Kurtoğluna gençliğimden beri hayranıyım ve Sanatçının Güzel Eserlerinden birini yorumlamak istiyorum.Ayrıca Cengiz Kurtoğlu Abimle tanışmak ona Nostalji Eserlerinden bir Eseriyle sürpriz yapmak isterim. SAYGILARIMLA…

  4. selam. 05076844850 olan tlf numaranın sahibi benim nurali özatlan iletişime geçip yarışmaya katılmak istiyorum,aramanızı rica ediyorum.

  5. BU GÜNE KADAR HİÇ BİR YARIŞMAYA KATILMADIM KATILMAYI ÇOK İSTİYORUM HELEKİ BENİM TARZIM DA SANAT BÜYÜKLERİM VAR JÜRİDE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN OLACAKSA EN İİYİSİ OLSUN RABBİM TÜM KALBİ GÜZEL İNSANLARIN NİYETİNE GÖRE VERSİN BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 0534 645 99 99

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here