Yanni İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 25.06.2013

0
186 okunma

Farklı kültürlere ait melodilerin birleştiği New Age müziğin başarılı temsilcisi Yanni, 25 Haziran 2013 salı günü İstanbul Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak. Garanti Bankası’nın katkılarıyla yapılacak olan konserin bilet fiyatlarında tüm Garanti Bankası kartlarına %20 indirim sağlanıyor. Yanni İstanbul Konseri bilet fiyatlarını ve konser hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Yanni İstanbul Konseri

Kültürler ve türler arası bir sentez yaratarak yepyeni bir ses yakalayan, hem besteleri hem de çok sesli performanslarıyla New Age müziğin öncüleri arasında gösterilen efsanevi müzisyen Yanni, unutulmaz konserlerinden biri için 25 Haziran akşamı Garanti Bankası’nın katkılarıyla Parkorman’da olacak.

1992 tarihli “Dare to Dream” albümüyle Grammy Ödülü sahibi olan Yanni, “Yanni Live at the Acropolis” konseri ve bu konserin kayıtlarından oluşan albümüyle hem ticari hem de müzikal açıdan kariyerinin en büyük başarılarından birini elde etmiş ve artık dünya çapında hayranları olan bir müzisyen haline gelmişti.

Geçtiğimiz yıl “Truth of Touch” adlı son albümünü yayınlayan ve bu albümle birlikte uzun bir turne için yollara koyulan Yanni, ayrıca bu turne kapsamında Dünya Doğayı Koruma Derneği’nin başlattığı pandaları koruma kampanyasına destek olmak için ve UNESCO’nun miras alanları arasına aldığı ve Puerto Rico’da bulunan Castillo San Felipe Del Morro’ya dikkat çekmek için özel konserler de vermişti.

Yanni İstanbul Konseri

Yanni İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Bilet fiyatları yakın zaman içinde açıklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here