2018 Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

0
247 okunma

Bundan 10 yıl öncesine kadar genellikle yaz mevsiminde yapılan düğünler, son yıllarda mevsim gözetmeksizin yapılır hale geldi. Evlenecek çiftler bir an önce yuvalarını kurmak ve mutlu birlikteliklerine başlamak için hangi mevsim olursa olsun düğün planlaması yapabiliyor. Düğün hazırlıklarının içinde en meşakatlisi ve belki de en önemlisi, gelin hanımın en mutlu gününde giyeceği gelinlik! Gelin adayı gelinlik modelini seçmek için butik butik dolaşır, belki de onlarca gelinlik modeli deneyebilir ve sonunda üstüne en çok yakışanı tercih eder.

Onlarca gelinlik modeli arasında kafa karışıklığı yaşamak ve tercih yapmakta zorlanmak kadar doğal bir durum yoktur. Gelinlik modellerinin fazlalılığı ve zamanın yeterince olmaması, durumu daha da zora sokabilir. Günümüz teknolojisinde her türlü alışverişten önce internet üzerinden ön araştırma yapmak ve alışverişe çıkmadan önce bir ön fikir oluşturmak gayet mümkün. Gelinlik modelleri için de geçerli olan bu kolaylık, gelin adayının kafasındaki gelinlik modelini internetten bulması ve bu gelinlik modelinin çıktısını alarak, gelinlik dikimi yapan butikleri elinde bu çıktıyla dolaşması gelinlik seçimini çok daha kolay gale getirecektir. Biz de bu yazımızda gelin adaylarının gelinlik modeli seçimini kolaylaştırabilmek adına 2018 yılı için tasarlanan gelinlik modellerini paylaşmak istedik. 2018 Gelinlik Modelleri‘ni aşağıda bulabilir ve beğendiğiniz modelin çıktısını alabilirsiniz. Gelinlik modellerinin yanında birkaç nişanlık modelini de yazımızda bulabilirsiniz. Bütün gelin adaylarına şimdiden mutluluklar dileriz.

2018 Gelinlik Modelleri
2018 Gelinlik Modelleri

Gelinlik, Gelinlik Modelleri, Son moda gelinlik modelleri, 2013 Gelinlikler, Nişanlık Modelleri, Kırmızı Nişanlık Modelleri

2018 Nişanlık Modelleri
2018 Nişanlık Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here