Zahide Yetiş Kiminle Evli? (Eşi Kim?)

0
246 okunma
Zahide Yetiş Kimle Evleniyor
Zahide Yetiş Kimle Evleniyor

ATV’nin gündüz kuşağı programlarından Zahide ile Yetiş Hayata‘nın güzel sunucusu Zahide Yetiş evleniyor! Programın 10 Eylül 2014 çarşamba günü yayınlanacak bölümünün tanıtımları yapılırken, Zahide Yetiş’in evleneceği ve damadın ilk kez görüntülendiği duyuruldu. Zahide Yetiş‘in izleyicileri güzel sunucunun kiminle evleneceğini merak etmeye başladı. Zahide Yetiş Kiminle Evleniyor?

Zahide Yetiş Kimle Evleniyor
Zahide Yetiş Kimle Evleniyor

Programına çok kısa bir ara veren Zahide Yetiş, yeni sezona başlarken izleyenlerine canlı yayında evleneceğinin müjdesini verdi. Zahide ile Yetiş Hayata programının tanıtımında Zahide Yetiş’in müstakbel eşinin ilk kez görüntüleneceği söylendi. Zahide ile Yetiş Hayata’nın 10 Eylül tarihli programı Zahide Yetiş’in kına gecesi olacak!

Zahide Yetiş’in Müstakbel Eşi Kim?

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Zahide ile Yetiş Hayata‘nın sunucusu Zahide Yetiş, güzelliği, sempatikliği ve yardımseverliği ile her dönem herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Birçok izleyicinin ailesinden biri gibi gördüğü Zahide Yetiş sonunda kendi ailesini kuruyor. Çok yakında zamanda evlenecek olan Zahide Yetiş‘in müstakbel eşinin kim olduğu Zahide ile Yetiş Hayata‘nın 10 Eylül 2014 tarihli yeni bölümünde açıklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here