Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti

Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti
Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti

Osmanlı Döneminde kadınların doğal yollarla yaptıklarışebetleri Güzellik Uzmanı İranlı Şems Aslan araştırdı ve Melek programında Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbetinin tarifini açıkladı. Safran içinde bulunan glikoriz sayesinde kişinin kolaylıkla zayıflamasını sağlıyor. Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbetini yapılışını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Zayıflatan Osmanlı Safran ŞerbetiMalzemeler

Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti
Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti

– 1 litre sıcak su

– 1 çay kaşığı safran

– 2 adet kuru incir

– Reyhan ve taze nane

Zayıflatan Osmanlı Safran Şerbeti Yapılışı

Tüm malzemeleri termos yada cam çaydanlığa koyup üzerine sıcak suyu döküyoruz. 1,5 saat demlenen şerbet içime hazır. Haftada 2 Gün gün boyu yüketebileceğiniz zayıflatıcı bir formül.

5 YORUMLAR

  1. Iyi gunler orda nane ve reyhan demissinz fakat tv de reyhan tohumu diyordu yaparken reyhan mi reyhan tohumu mu koyacagiz? Nane manavlardan taze mi yoksa aktarlardan kuru nanemi olacak ? ayrica bu 1 lt yi 1 gunde mi bitirecegiz?

    • İyi Günler Kdr,
      Reyhan tohumu yazıyordu ama taze reyhan kullanıldı içine. Ben böyle denedim gayet başarılı su tüketimini azalatarak 1 litreyi çok rahat bitirebilirsiniz.Hiç bir yan etkisinin olmadığını Güzellik Uzmanı programda belirtti.Taze nane daha etkili olduğu için taze nane kullanabilirsiniz. Sizin seçiminize kalmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here