Kısa zamanda zengin olmak için okunması gereken dua

zengin-olmak-icin-okunmasi-gereken-dua

Son zamanlarda internette zengin olmak için okunması gereken dua ve zengin olmak için hangi dualar okunur gibi aramalar çoğalmaya başladı. Tabii geçim şartlarının her geçen gün zorlaşmasından dolayı, insanların duaya başvurmasını kesinlikle yadırgamıyoruz. Aksine insanın başı sıkıştığı zaman ya da dara düştüğü zaman Allah’a sığınması kadar doğal bir şey yoktur. Sizler için bu yazımızda kısa zamanda helal para ile zengin olmanız için okumanız gereken duayı ve bu duanın anlamını paylaşacağız. Tabii ki zengin olmak için bu dua yeter mi yoksa yetmez mi buna sizin karar vermeniz gerekiyor. Aslına bakarsanız rızık darlığı için okunması gereken bu duaları sadece zengin olmak için okumak ne kadar doğru bilinmez ama biz sizler için bu duayı sunmak istedik. Bu duaları daha çok helal rızk için ya da işe girmek için okumak daha faydalı olacaktır. Rızk darlığı çekenler bu duayı okuyabilirler.

zengin-olmak-icin-okunmasi-gereken-dua

Zengin olmak için okunması gereken DUA:

Bismillahirrahmanirrahim

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’ , ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’, bi yedikel hayr , inneke alâ kulli şey’in kadîr.Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl , ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy , ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb.

Anlamı :

De ki: “Mülkün mâliki olan Allah’ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden mülkü alırsın. Ve dilediğini azîz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. “Hayır” senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kaadirsin. Geceyi gündüzün içine sokarsın ve gündüzü gecenin içine sokarsın. Canlıyı ölüden çıkarırsın ve ölüyü canlıdan çıkarırsın. Ve dilediğin kimseyi hesapsız rızıklandırırsın.

Ali-İmran 26-27. ayetler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here